sk | Hľadať prácu

Hľadať prácu

Nájdené:5638 ponúk

RECEPČNÁ - Bratislava

2018-11-05
DESCRIPTION Hľadáme šikovnú, komunikatívnu a zodpovednú kolegyňu (kolegu), ktorá s úsmevom zvládne nasledujúce činnosti: - Koordinácie telefonického kontaktu s kandidátmi a klientmi - Prijímanie návštev - Koordinácia poštových zásielok, evidencia pošty - Ranná príprava... (800 - 1000 €)


Grafton Slovakia
Čašníčka - Bratislava

2018-11-07
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti obsluha hostí, čapovanie, vynášanie jedál, udržiavanie čistoty stolov pre zákazníkov a baru, platby Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Stredoškolské bez maturity Slovenský jazyk - Expert (C2) Vodi... (550 - 850 €)


Godzilla Slovakia s.r.o.
Skladník - Bratislava

2018-11-05
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti * príjem tovaru * výdaj tovaru * administratíva spojená s prijatím a vydaním tovaru Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou Osobnostné predpoklady... (850 €)


DD AUTO, s.r.o.
Skladník - Bratislava

2018-10-29
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu. - Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených - Vyskladňovanie zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich príprava ... (850 €)


OFFICE PRO s.r.o.
VAT SPECIALIST - Bratislava

2018-11-09
DESCRIPTION Within the professional and very friendly working environment of a strong international company, an opportunity has arisen for an accounting / finance specialist to be the expert in problematic of indirect tax. If speaking English and having background in taxation... (1700 - 2000 €)


Grafton Slovakia
Informatik - Bratislava

2018-11-06
#IT#informačný systém # správa a podpora#hľadáme teba# Poď posilniť náš IT tím. Hľadáme špecialistu pre podporu a správu informačných systémov a aplikácií. Čo by si robil?: • Správa, podpora a testovanie internetového predajného portálu • Správa a podpora užívateľov z obchodnej... (1000 €)


Generali Poisťovňa, a.s.
Data Scientist - Bratislava

2018-11-07
DESCRIPTION -Vytváranie sofistikovaných analytických riešení na základe údajov z rôznych zdrojov a následná identifikácia + návrh riešení -Zlepšovanie procesov a automatizácia -Analýza neštruktúrovaných dát -Vizualizácia dát pre urýchlenie pochopenia zložitých informáci... (1700 - 2500 €)


Grafton Slovakia
DISTRIBUČNÝ PRACOVNÍK - Bratislava

2018-11-13
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - nákladka a výkladka auta, - rozvoz tovaru gastro zákazníkom v rámci BA a blízkeho okolia, - kontrola a potvrdenie expedičných dokladov, - preberanie reklamácií, - práca s hotovosťou. Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovuj... (950 - 1200 €)


ITALMARKET SLOVAKIA, a.s.
FINANCIAL ANALYST - Bratislava

2018-11-05
DESCRIPTION Are you interested in financial analyses? We are looking for analysts, who want to work in a dynamic environment and perceive implementation of new systems as a challenge. Your job scope would include: - Analyses related to implementation of a new tool ... (1600 - 2400 €)


Grafton Slovakia
Hypotekárny expert - Bratislava

2018-11-08
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Vaše povinnosti: Organizovanie akýchkoľvek papierových dokumentov  Odpovedanie klientom na otázky cez telefón Prebratie pošty a dodanie potrebných dokladov do bánk Poskytovanie poradenstva v oblasti úverov a hypoték Servis... (300 - 1500 €)


Hypomo s.r.o.
REPORTING & CONTROLLING - Bratislava

2018-11-02
DESCRIPTION We are looking for a Reporting Specialist. Main responsibilities: - Daily cooperation with Finance team - Forecasting and reporting - Data quality reconciliation and validation - Regular or ad hoc reporting and analysis - Cooperation with international... (1400 - 1700 €)


Grafton Slovakia
PROJEKTOVÝ INŽINIER - Bratislava

2018-11-01
DESCRIPTION Využite príležitosť rozvíjať svoje schopnosti na pozícii TECHNICKÁ PODPORA PRODUKTOV. Vašou náplňou práce bude: - Technická podpora pre obchodný tím - Príprava cenových ponúk (technologické celky a náhradné diely) - Špecifikácia vhodných technológií a ... (1400 - 1800 €)


Grafton Slovakia
ÚČTOVNÍCI POZOR! - Bratislava

2018-10-30
DESCRIPTION Zužitkujte svoje nadobudnuté skúsenosti na novej pozícii. Venovať sa budete účtovaniu, mesačným uzávierkovým aktivitám, ale aj rekonciliáciám. Boli by ste taktiež kontaktný bod (interný aj externý) pre otázky týkajúce sa rezerv a spolupracovali by ste s glob... (1000 - 1600 €)


Grafton Slovakia
SENIOR KONŠTRUKTÉR - Senec

2018-10-29
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať v rastúcej medzinárodnej spoločnosti na pozícii KONŠTRUKTÉR. Vašimi úlohami bude: - Samostatné riešenie technických problémov - Komunikácia so zahraničnými pobočkami, servisnými centrami a so zákazníkmi - Návrh a zodpovednos... (1500 - 2000 €)


Grafton Slovakia
Android Developer - Bratislava - Petržalka

2018-11-13
Spolu s tímom budeš pracovať na vývoji mobilnej aplikácie pre zahraničnú spoločnosť., ktorá je určená pre FMCG obchodných zástupcov. Pomáha monitorovať produkty na sklade, vypĺňať formuláre, vytvárať objednávky, monitorovať reklamácie. Aplikácia napomáha obchodným zástupcom ... (1300 €)


3oSoft, s. r. o.
.NET Developer - Bratislava

2018-11-13
- Hľadáme .NET vývojára, ktorý má chuť pracovať na zaujímavom projekte s najmodernejšími technológiami - Projekt realizujeme pre nášho klienta z oblasti finančného sektora - Cieľom projektu je výmena frontendu existujúceho systému pre podporu obchodných procesov - Súčasťou pracovnej... (1500 €)


UNICORN
Aplikačný špecialista - Bratislava - Petržalka

2018-11-13
Chceš naštartovať svoju IT kariéru? Ak áno, tak sa pridaj k našim Aplikačným špecialistom. Nehľadáme len skúsených IT-čkárov, ale radi dáme priestor aj absolventom, ktorí chcú uviesť teóriu do praxe. U nás budeš: Špecifikovať, riešiť a opravovať nekonzistencie a chyby pre pre... (1250 €)


O2 Slovakia
Business poradca - Bratislava

2018-11-13
Bavilo by vás hlbšie porozumenie fungovaniu firmy? Viete aký skvelý pocit zažíva bankár ako partner pre firmu, ktorú vidí rásť a vytvárať zisk? Ak hľadáte pozíciu, pri ktorej budete aj v teréne a navštívite klienta priamo v jeho firme, máme ju pre vás pripravenú! Nemusíte by... (950 €)


Tatra banka
JavaScript Developer - Bratislava - Ružinov

2018-11-13
Tvojou náplňou práce bude najmä: návrh a vývoj webového front-endu v moderných JavaScript technológiách Reactjs, AngularJS,… kooperácia pri analýze požiadaviek a návrhu moderného riešenia využitím UX princípov a maximálnej interaktivity Radi uvítame tvoje myšlienky a n... (1600 €)


Seges
Java Developer - Bratislava

2018-11-13
Hľadáme šikovného a skúseného programátora, ktorý je dobrý v Jave, má skúsenosti s JavaScript, HTML, CSS a dokáže pridať ruku k dielu aj na komplexnejších projektoch. Ak si povieme áno, staneš sa súčasťou nášho zabehnutého ENERGY tímu, ktorý vyvíja webové a mobilné aplikácie... (1500 €)


ASTON ITM


KONTAKTVOĽBA JAZYKA

Česky | Slovensky | Anglicky

INFORMÁCIE

Používaním webov spoločnosti CYBERETIX s.r.o. súhlasíte s tým, že na poskytovanie služieb, analýzu prevádzky a zacielení reklám sa používajú súbory cookie.

Ak máte otázku, použite kontaktný formulár.

(c) 2006-20XX | CYBERETIX s.r.o.